Ciekawe pomysły na Dzień Zakochanych

Walentynkowe ciasteczka

Możesz zaplanować ciekawe zajęcia na Walentynki i sprawić, że ten dzień stanie się na prawdę wyjątkowy. Walentynki to dzień świętowania miłości, którą powinieneś podzielić się z ludźmi wokół siebie. Zamiast kolejny rok kupować innym walentynki, spróbuj zaplanować interesujące zajęcie, aby ten dzień stał się dla wszystkich niezwykły. Poznane kilku ciekawych pomysłów na świętowanie Dnia Zakochanych z dorosłymi oraz dziećmi, pomoże ci zdecydować o najlepszym zajęciu tego dnia.

Walentynki z ukochaną osobą

Podczas świętowania Walentynek we dwoje, należy rozważyć zaplanowanie czegoś więcej niż tradycyjnej kolacji we dwoje w przytulnej restauracji, aby ten dzień stał się bardziej zabawny i niezapomniany. Zorganizuj poszukiwanie tropów i razem ze swoją miłością zabawcie się w detektywów. Ukryj dla swojego ukochanego kilka wskazówek w domu, których rozszyfrowanie doprowadzi go do specjalnego prezentu. Możesz dodatkowo przygotować domowy posiłek ze składników, które uwielbia twoja miłość. Kolację poprzedźcie wyprawą na łono natury. Ułóż odpowiednio wcześniej plan specjalnej wycieczki. Możecie udać się w miejsce, które kojarzy się wam z waszymi wspólnymi randkami. Ważne, aby w Walentynki spędzić czas wspólnie i robić rzeczy, które oboje kochacie.

Walentynki z przyjaciółmi

Walentynki to dzień, który nie jest przeznaczony tylko dla zakochanych i może być spędzane również ze znajomymi. Zaplanuj kolację ze swoimi najlepszymi przyjaciółmi. Można udać się do dobrej restauracji lub zjeść  w domu pyszną kolację wraz z żywnością o tematyce miłosnej. Innym pomysłem jest organizacja wieczoru filmowego. Każdy ze znajomych może przynieść ulubione przekąski, aby podzielić się z innymi. Razem obejrzycie rzecz jasna romantyczne filmy. Kolejnym świetnym sposobem na spędzenie Dnia Zakochanych ze znajomymi jest wspólna wycieczka do spa lub na szalone zakupy. Pamiętaj o wybraniu zajęcia, które ucieszy każdego z waszej paczki. W Walentynkach chodzi przecież o to, aby spędzić je w fantastycznym nastroju z najbliższymi sercu.

Walentynki z dziećmi

Dzieci są produktem miłości, dlatego podarowanie im możliwości uczestnictwa w świętowaniu tego dnia będzie znakomitym pomysłem. Lokalne biblioteki dysponują wieloma bajkami o tematyce świąt. Zabierz dzieci ze sobą do biblioteki i pozwól im wybrać bajkę o Dniu Zakochanych. Innym pomysłem na spędzenie tego dnia z dziećmi są wspólne zajęcia w domu. Możecie stworzyć własne walentynki z papieru kolorowego, naklejek i markerów. Jeśli lubisz gotować przygotuj razem z dziećmi walentynkowe przekąski takie jak babeczki, ciasteczka czy cukierki.

VN:F [1.9.21_1169]
Oceń artykuł:
"Ciekawe pomysły na Dzień Zakochanych" - Ocena: 4.3/5 (na podstawie 3 ocen)
Inne artykuły, które powinny Cię również zainteresować:
Jak spędzić Walentynki nie wydając dużo pieniędzy?
Pomysły na niebanalne, oryginalne walentynki we dwoje

Komentarze: 2

 1. Agness pisze:

  Rozwijawszy wątek z pkt 1 spodobało mi się i zastosuję wersję z filmem czarno-białym:
  http://lifeislife.pl/pomysl-na-walentynki-scenariusz-na-wieczor/

  Tylko wino kupić :D:D:D

  VA:F [1.9.21_1169]
  0
 2. mrus pisze:

  Ja w tym roku zainspirowana ideą spędzenia Walentynek bardziej lokalnie, ekologicznie i odpowiedzialnie, przygotuję po prostu wyjątkowe śniadanie:) Nie chcę poddawać się trendowi coraz większej komercjalizacji tego święta… bo przecież nie o to w tym wszystkim chodzi. Skąd ten pomysł? Za sprawą portalu natoobe.pl, który chętnie i często odwiedzam. Promuje on naturalny styl życia, a z okazji dnia Świętego Walentego organizuje konkurs na pomysł lub przepis na eko-Walentynki, inicjatywa ta bardzo mi się spodobała i sama na pewno wezmę udział. Jeśli chociaż trochę zainteresowałam kogoś z Was, to po więcej informacji odsyłam na http://www.facebook.com/natoobe?sk=app_339824309374019.

  VA:F [1.9.21_1169]
  0

Skomentuj