Jak zorganizować walentynkową imprezę?

Walentynkowa impreza

Nawet jeśli uważasz, że Walentynki to najbardziej przereklamowane i najbardziej komercyjne święto w roku, nie spędzaj tego dnia w domu pod kołdrą. Zorganizuj imprezę i pokaż wszystkim dookoła, że to idealny dzień na najlepszą imprezę wszech czasów.

Goście to jeden z najważniejszych elementów imprezy. Zdecyduj się czy chcesz zaprosić same pary, samych singli czy towarzystwo mieszane. Na imprezie, gdzie są sami samotni można pobawić się w swatkę/swata. Jeśli jednak jesteś w parze, ciekawie jest spędzić czas z innymi sparowanymi znajomymi.

Menu na Walentynki

Warto, aby twoje walentynkowe menu zawierało potrawy, które pobudzają zmysły. Do afrodyzjaków zalicza się między innymi czekoladę, truskawki, śmietanę, wanilię i goździki. Produkty te można użyć przy gotowaniu na przykład deserów na imprezę. Podobno kształt niektórych produktów również działa jak afrodyzjak. Warto zatem zaopatrzyć się w banany  lub szparagi.

Walentynkowe dekoracje

Tuż przed Walentynkami wiele sklepów ma w swoim asortymencie dekoracje walentynkowe: papierowe serduszka, czerwone balony i baloniki, łańcuchy. Możliwości są nieskończone, wszystko zależy od naszej wyobraźni. Warto jednak, aby większość dekoracji była w odcieniach czerwieni i różu – kolorach miłości.

Muzyka dla zakochanych

Jest mnóstwo piosenek o miłości, zatem propozycje muzyczne są nieskończone. Najważniejsze, żeby muzyka była różnorodna, nadająca się  do szalonego tańca i do przytulania.  Zrób składankę rock’n’rolla lat 60., disco, pop, muzyki rockowej i hitów z pierwszych miejsc lis przebojów.

Drinki na Dzień Zakochanych

Przy wyborze drinków walentynkowych postaraj się, aby tematycznie nawiązywały do imprezy – można wybrać z tej okazji drinki w kolorze czerwonym. W sprzedaży są czerwone soki, wino, czerwona wódka żurawinowa, grenadyna czy kandyzowane wisienki. Z naszej strony polecamy drinka o nazwie Cosmopolitan. Do jego sporządzenia potrzebne są: wódka, Cointreau (Triple Sec), limonka, sok żurawinowy oraz lód. walentynkowy, pyszny i w dodatku pobudza zmysły.

Życzymy udanej imprezy!

VN:F [1.9.21_1169]
Oceń artykuł:
"Jak zorganizować walentynkową imprezę?" - Ocena: 3.8/5 (na podstawie 4 ocen)
Inne artykuły, które powinny Cię również zainteresować:
5 pomysłów na walentynkowe drinki pełne miłości
Co robić w walentynki samemu? Porady dla samotnych

Skomentuj