Piosenki na Walentynki – muzyka dla zakochanych

Piosenki na Walentynki

Zbliżają się Walentynki. Jeżeli chcecie spędzić ten wieczór w nastrojowym klimacie przygotujcie wspólnie listę najbardziej romantycznych piosenek. Bez względu na to czy będą to Wasze pierwsze wspólne Walentynki, czy kolejne, warto się postarać i przygotować niezapomniany wieczór. Jak wszyscy wiemy, piosenki bardzo często doskonale wyrażają to, czego my sami nie potrafimy. Nie chodzi o same słowa, ale o całą kompozycję. Muzyka odgrywa niesamowitą rolę. Oczarujmy nasze Walentynki już na samym początku spotkania, ale najpierw…

Stwórzcie odpowiednią listę

Będzie dużo wygodniej, gdy już wcześniej przygotujecie wybrane utwory. Aby w trakcie spotkania nie zawracać sobie głowy wyszukiwaniem piosenek. Podczas Walentynek lepiej zająć się kimś naprawdę dla nas ważnym. Piosenki możecie wybrać wspólnie. Każde z Was ma na pewno kilka ulubionych utworów przy których słuchaniu mięknie serce, a o których do tej pory się nie mówiło. Tego wieczoru nie powinniście się siebie wstydzić.

Jaka to melodia?

Najlepiej włączyć przyjemną muzykę już podczas powitania partnera. Jeżeli macie ten dar i potraficie sami pięknie śpiewać możecie wykorzystać go w trakcie spotkania. Zacznijcie tworzyć romantyczną aurę wieczoru. Może pamiętacie utwory nieśmiertelnego Michaela Jacksona, Eltona Johna, niesamowicie romantycznego Barryego Whitea? Lista wykonawców jest niemalże nieskończona, ale warto sięgnąć po klasyczne utwory, które z pewnością wzbogacą romantyczny wieczór.

15 utworów na romantyczny wieczór

Poniżej prezentujemy kilka wybranych utworów, które na pewno wywrą pozytywny wpływ na zakochanych w ten wyjątkowy dla nich wieczór.

Aretha Franklin – I say a little prayer
Michael Bolton – When a man loves a woman
The Ronettes – Be my baby
Barry White – My First My Last My Everything
Tracy Chapman – The Promise
Grease – You’re the one that I want
Aerosmith – I don’t wanna miss a thing
Cher – If I Could Turn Back Time
Whitney Houston – I will always love you
Sinead O’Conour – Nothing compares to you
Mr. Big – To Be With You
Barry White – Practice What You Preach
Guns N’ Roses – Knocking on heaven’s door
Bon Jovi – Always
Michael Jackson – Remember The Time

Jest to zaledwie niewielki odsetek piosenek, które świetnie nadają się na wieczór we dwoje. Warto posłuchać innych piosenek wymienionych wyżej wykonawców, gdyż w większości przypadków tematem przewodnim w ich balladach jest miłość.

VN:F [1.9.21_1169]
Oceń artykuł:
"Piosenki na Walentynki - muzyka dla zakochanych" - Ocena: 4.8/5 (na podstawie 5 ocen)
Inne artykuły, które powinny Cię również zainteresować:
Co kupić na Walentynki – wyjątkowy prezent
Pomysły na niebanalne, oryginalne walentynki we dwoje

Skomentuj