Pomysł na romantyczne Walentynki tylko we dwoje

Prezent na Walentynki

Nie czekaj do Walentynek, aby pokazać ukochanej osobie iskrę romansu. Romantyczny wieczór możesz zorganizować każdego dnia w roku. Zaskoczenie ukochanej osoby niespodziewanym romantycznym wieczorem może pomóc w utrzymaniu żaru w waszych relacjach. Może również stać się początkiem specjalnej tradycji, która pomoże pielęgnować waszą miłość.

Kolacja i kąpiel we dwoje

Przygotuj romantyczną kolację w niespodziewanym miejscu. Spróbuj przynieść jedzenie na tackach do łazienki i otwórz butelkę wina. Cieszcie się romantyczną kolacją relaksując się w wannie pełnej pachnących bąbelków. Przyciemnij światła i zapal kilka świec dla uwydatnienia nastroju kojącej kąpieli. Te proste wskazówki pomogą przeobrazić każdy wieczór w romantyczne spotkanie.

Niespodziewany prezent

Zaskocz swojego partnera prezentem, o którym marzył już od dawna, ale nie mógł sobie na niego pozwolić. Do prezentu dołącz wiersz lub list miłosny i przekaż w nich jak bardzo zależy ci na tej drugiej osobie. Prezent z pewnością będzie zaskoczeniem i ucieszy każdą obdarowaną nim osobę.

Zarezerwuj apartament

Możesz nie mieć czasu na dalekie wyjazdy, ale możesz znaleźć dobry hotel w twojej okolicy i zarezerwować jedną noc w luksusowym apartamencie. Jeśli jest taki dostępny wybierz apartament dla nowożeńców, dzięki czemu poczujecie się jakbyście znów byli na podróży poślubnej. Zamów kolację do łóżka, a później odwiedźcie pobliskie kluby. Spędźcie ten wieczór jakbyście byli na miesiącu miodowym.

VN:F [1.9.21_1169]
Oceń artykuł:
"Pomysł na romantyczne Walentynki tylko we dwoje" - Ocena: 4.0/5 (na podstawie 4 ocen)
Inne artykuły, które powinny Cię również zainteresować:
Jak spędzić Walentynki nie wydając dużo pieniędzy?
Pomysły na romantyczny Dzień Zakochanych

1 komentarz

  1. Ala_w pisze:

    Myślę, że tych romantycznych pomysłów można mieć więcej. W sieci jest wiele stron na których mozna znależć ciekawe pomysły na forum gazety czy romantycznepomysly.blogspot.com

    VA:F [1.9.21_1169]
    0

Skomentuj