Pomysły na nietypowy prezent na Walentynki

Nietypowy prezent na Walentynki

Szampańska noc Sylwestrowa już za nami. Jeśli jesteście szczęśliwie zakochani to kolejne ważne święto przed wami. O czym mowa? Oczywiście o imieninach świętego Walentego, patrona wszystkich zakochanych. Na pewno warto obdarować siebie nawzajem drobnymi upominkami, by wywołać na twarzy jakże kochany uśmiech.

Dobry humor to podstawa

Zrób śmieszne zdjęcie, albo wstaw je w śmieszną ramkę! Drobiazg, ale za to jaki pozytywny. Chyba największą satysfakcję z dawania prezentów daje sprawienie nimi radości i wywołanie uśmiechu. Jeśli twój ukochany, bądź ukochana mają już pod dostatkiem waszych wspólnych zdjęć możesz kupić śmieszną koszulkę, bokserki, czy piżamę. Nie ważne co, ważne żeby było śmieszne!

Uczta dla podniebienia

Podobno przez żołądek dostajemy się do serca. Najlepiej to sprawdzić podczas walentynek. Nie masz czasu na przygotowanie romantycznej kolacji przy świecach, a wiesz że twój chłopak jest wielkim łakomczuchem? Upiecz ciasteczka! Internet aż kipi przepisami na przepyszne słodycze. Aby bardziej wprowadzić wypieki w walentynkowy klimat wykorzystajmy foremki do ciast w kształcie serduszek, lub zróbmy lukrowane serduszkowe ozdoby ciastek. Oczywiście zjedzmy je razem np. podczas romantycznego wieczornego spaceru tylko we dwoje.

Wsłuchaj się w ten rytm

Twój partner, albo partnerka często jeżdżą samochodem, albo nieustannie mają słuchawki na uszach w środkach komunikacji publicznej? Trzeba to wykorzystać! Zbierz ulubione utwory i nagraj własną i jedyną w swoim rodzaju muzyczną składankę. Do samochodu najlepiej nada się żywa muzyka, która pomoże w utrzymaniu pozytywnego nastroju za kierownicą. Podczas długich zimowych wieczorów najlepiej będzie się słuchało spokojnej, romantycznej muzyki, popijając równocześnie gorącą herbatę leżąc w łóżku pod ciepłą kołdrą. Do płyty dołącz indywidualną dedykację i zrób okładkę – możesz wykorzystać wasze zdjęcie, napisać coś od siebie, lub narysować. Ten prezent nie może być nietrafiony!

Wspomnienia na papierze

Jeśli lubicie robić sobie zdjęcia i ciągle do nich wracacie dobrym pomysłem na walentynkowy prezent będzie album ze zdjęciami. Wydrukuj wasze ulubione zdjęcia, wklej do albumu i dodaj jakiś zabawny podpis, który będzie odsyłaczem do najlepszych wspólnych wspomnień. Do dzieła!

VN:F [1.9.21_1169]
Oceń artykuł:
"Pomysły na nietypowy prezent na Walentynki" - Ocena: 1.5/5 (na podstawie 6 ocen)
Inne artykuły, które powinny Cię również zainteresować:
Oryginalne pomysły na Walentynki
Co kupić na Walentynki – wyjątkowy prezent

1 komentarz

  1. Klaudia pisze:

    Najlepszym walentynkowym prezentem dla mnie był romantyczny wieczór przy filiżance świeżo parzonej herbaty z Richmonttea.co.uk.,Polecam wam ja serdecznie.

    VA:F [1.9.21_1169]
    0

Skomentuj