Pomysły na spędzenie Walentynek w domu

Domowe SPA

Podziel się swoją miłością w nadchodzące Walentynki. Spędzenie Dnia Zakochanych w domu daje ci swobodę na wyrażenie miłości na twój sposób. Zaplanuj randkę, która jest taka jak twój związek, a dodatkowo nie wymagającą dużych wydatków. Spędź ten dzień z dziećmi lub zatrudnij opiekunkę. Wymarz ze swojego kalendarza wszystkie zadania mogące przeszkodzić ci w spokojnym spędzeniu Walentynek i postaw na kontakt z najbliższymi.

Domowe SPA

Użyj tego co masz do stworzenia romantycznej atmosfery. Zamień swoją łazienkę i sypialnię we własne domowe SPA. Użyj świec lub świątecznych światełek, aby stworzyć nastrojowy klimat. Włącz muzykę i wypełnij wannę bąbelkami i solą do kąpieli. Zaaranżuj miejsce na swój ulubiony napój bez względu na to czy jest to herbata, wino czy też koktajl. Przygotuj puszyste i ciepłe ręczniki lub szlafroki. Podaruj ukochanej osobie masaż, a następnie razem z nią obejrzyj romantyczny film lub inny, który oboje uwielbiacie.

Walentynkowe zabawy

Wyciągnij z szafy swoje ulubione gry i przygotuj przekąski, aby spędzić Walentynki na zabawie. Jeśli pragniesz ten dzień poświęcić dzieciom wybierz gry rodzinne. W przeciwnym razie wybierz się do sklepu dla dorosłych i kup grę stworzoną specjalnie dla par. Podawaj przekąski dla rodziny lub produkty będące afrodyzjakami takie jak wino, truskawki lub czekolada.

Wspólnie przygotowana, romantyczna kolacja

Zamiast siedzieć w kuchni przygotowywać samotnie fantazyjną kolację, zaplanuj sporządzenie nowego dania razem z ukochaną osobą. Włącz muzykę, którą oboje kochacie i tańczcie w kuchni czekając, aż potrawa będzie już gotowa. Użyj ładnego obrusu i świec lub zamień ja na koc położony na podłodze. Zjedzcie posiłek przy nastrojowej muzyce lub podczas oglądania ciekawego filmu.

VN:F [1.9.21_1169]
Oceń artykuł:
"Pomysły na spędzenie Walentynek w domu" - Ocena: 3.6/5 (na podstawie 5 ocen)
Inne artykuły, które powinny Cię również zainteresować:
Ciekawe pomysły na Dzień Zakochanych
9 świetnych pomysłów na spędzenie Walentynek

1 komentarz

  1. Monika pisze:

    Zapraszam do zajrzenia na strony: http://www.sztukawina.pl oraz http://www.scottishhouse.pl coś dla koneserów dobrych alkoholi :)

    VA:F [1.9.21_1169]
    0

Skomentuj