Pomysły na romantyczny Dzień Zakochanych

List miłosny

Walentynki to dzień pielęgnowania swojego partnera i swojego związku. Każdego dnia ukochana osoba powinna czuć się wyjątkowo, ale Walentynki muszą być szczególnie romantyczne.

Czekoladki i kwiaty są często romantycznym elementem Walentynek, ale nawet najpyszniejsze czekoladki mogą się znudzić po 10 latach otrzymywania tego samego. Bądź zatem kreatywny i pomyśl o czymś innym niż pudełko słodkości. Zadaj sobie pytanie jakie jest jej hobby i co sprawiłoby jej największą radość. Nie zapisuj też na listę prezentów prezentu tylko dlatego, że jest prosty. Zastanów się nad małymi i dużymi przyjemnościami dla niej.

Droga biżuteria i dziesiątki róż to nie jedyne upominki, które uszczęśliwią twoją ukochaną w Dzień Zakochanych. Liczy się przede wszystkim to co dla niej zrobisz, a nie to co kupisz. Może ciężko wyobrazić sobie Walentynki bez kwiatów, ale wystarczy trochę kreatywności, aby podarować prezent płynący prosto z serca.

Miłosne liściki

Miłosne liściki pisane są zazwyczaj kiedy związek jest nowy i młody. Osobisty list miłosny podarowany w Dzień Zakochanych jest najbardziej refleksyjnym darem jaki można podarować drugiej osobie. W liście najlepiej wymienić wydarzenia, które są specyficzne dla danego związku. Zachowaj najwspanialsze wspomnienia żywymi poprzez ten wyjątkowy prezent.

Małe rzeczy

Jeżeli pisanie listów nie jest twoją mocną stroną, spróbuj innych małych rzeczy, które dużo znaczą. Jak twoja żona lub dziewczyna zareagowałaby jeśli wróci po pracy do kompletnie czystego mieszkania? Zwykłe sprzątanie jest prostym sposobem na pokazanie kobiecie jak bardzo ją kochasz. Możesz zatrudnić kogoś do posprzątania mieszkania podczas jej nieobecności. Uzupełnił dzieło bukietem kwiatów i romantyczną kartką pozostawionymi na czystym stole.

Niespodzianka na Walentynki

Dla tych, którzy są już długo małżeństwem coś zupełnie nowego jest bardzo wskazane. Zapiszcie się oboje na kurs gotowania lub tańca. Zajęcia są sposobem na wspólne spędzanie czasu i uczenia się nowych umiejętności. Możesz zaplanować romantyczny weekendowy wyjazd. Upewnij się u jej szefa, że będzie mogła zwolnić się wcześniej z pracy w piątek. Spakuj jej rzeczy i odbierz ją z pracy, aby zabrać ją na wycieczkę niespodziankę. Jeśli nie możecie wyjechać podaruj jej dzień w SPA. Wykup bon na masaż, z którego skorzysta przed romantyczną kolacją, na którą ją następnie zabierzesz.

Cokolwiek nie zrobisz pamiętaj o tym, aby myśleć o niej i o jej szczęściu, a wtedy z pewnością będą to niezapomniane Walentynki we dwoje.

Nie masz jeszcze pary? Zapraszamy do serwisu mydwoje.pl

VN:F [1.9.21_1169]
Oceń artykuł:
"Pomysły na romantyczny Dzień Zakochanych" - Ocena: 5.0/5 (na podstawie 2 ocen)
Inne artykuły, które powinny Cię również zainteresować:
Pomysł na romantyczne Walentynki tylko we dwoje
Jak napisać list miłosny? – 10 praktycznych porad

Komentarze: 2

 1. kamil pisze:

  Wszędzie piszecie aby cos zrobic dla niej a to nie dzien kobiet tylko walentynki i powinno sie robic coś razem „Cokolwiek nie zrobisz pamiętaj o tym, aby myśleć o niej i o jej szczęściu, a wtedy z pewnością będą to niezapomniane Walentynki we dwoje” a może „ona” też powinna coś zrobić i pamiętać o „nim” przecież jest równouprawnienie:)

  VA:F [1.9.21_1169]
  +5
 2. marik pisze:

  Zgadzam się, że kolejny bukiet kwiatów czy bombonierka w kształcie serduszka są już trochę nudne. Nie wiem na pewno, nie jestem w końcu kobietą, ale wydaje mi się, że jednak większą radość sprawiają im jakieś bardziej przemyślane, oryginalne prezenty. W tej kwestii faktycznie liczy się kreatywność, jednak nie ma jednego sprawdzonego sposobu na udany prezent, bo powinien on być dopasowany do konkretnego przypadku, do konkretnej kobiety.

  Zobaczymy czy w tym roku uda mi się prezent… Jakiś czas temu poznałem na mydwoje kobietę, z którą sporo rozmawiałem przez portal, później kilka razy się spotkaliśmy i wszystko fajnie się układa. Dlatego mam zamiar zaskoczyć ją w walentynki, ona lubi stare filmy, planuję przebrać się za takiego „miłosnego kuriera”, w kapeluszu, czerwonej koszuli w pasy, z wąsem i w okularach, zapukać do jej drzwi i zaśpiewać wesołą piosenkę o niej, a następnie dać bukiet kwiatów z liścikiem, że to ode mnie. I wtedy zdjemę wąsik i kapelusz i ujawnię się. Mam nadzieję, że mnie nie pozna;)

  VA:F [1.9.21_1169]
  0

Skomentuj