Pomysły na Walentynki dla samotnych i singli

Samotnie w Walentynki

Jeśli jesteś samotny w te Walentynki – nie rozpaczaj! Oprócz tego, że nie musisz przejmować się wyborem idealnego prezentu czy możliwości obdarowania ukochanego niewłaściwym prezentem, masz większą elastyczność i większe możliwości spędzenia tego dnia. Zapoznaj się z najlepszymi pomysłami na świętowanie tego dnia będąc singlem.

Podaruj sobie walentynkową kartkę

Może to brzmi głupio, ale z pewnością wiesz najlepiej czego potrzebujesz, dlatego czemu nie sprawić sobie wymarzonego przez siebie prezentu? Pomyśl o czymś małym co cię uszczęśliwi (chyba, że jesteś bogaty – wtedy może to być coś drogiego), wyjdź i zrób coś dla siebie. Bez względu na to czy będą to truskawki w czekoladzie, róże, nowy klub golfowy czy para dżinsów, powinno cię to porządnie odprężyć. Pamiętaj, że ten dzień jest tylko raz w roku. Wcale nie musisz rozbijać banku, żeby podarować sobie prezent, który faktycznie cię ucieszy.

Zorganizuj walentynkowe przyjęcie

Spędź Dzień Zakochanych z przyjaciółmi, którzy również są samotni. Zorganizuj przyjęcie, aby rozbudzić wśród swoich przyjaciół potencjalne romansy lub bądź pomysłodawcą Antywalentynek, podczas których nie obejrzycie romantycznych filmów, a kolorem przewodnim imprezy z pewnością nie będzie czerwony czy różowy. Jeśli będziesz świętować tylko z przyjaciółkami, wybierz typowo kobiece kino lub jeśli jesteś mężczyzną zaserwuj sobie męską noc, oglądając sporty walki i filmy akcji, których większość kobiet nie chce oglądać.

Wymień się prezentami

Ustal wspólnie z przyjaciółmi kwotę jaką przeznaczycie na prezenty, następnie  niech każde z was napisze na kartce trzy rzeczy, które chciałaby dostać jako prezent na Walentynki. Wrzućcie wszystkie kartki do pojemnika i dokonajcie losowania. Każdy z was niech kupi wylosowanej osobie jedną rzecz z jej listy.

Rób to na co masz największą ochotę. Potrenuj swój ulubiony sport, pospaceruj, graj w gry na komputerze, wyjedź na kilka dni, wyciągnij książki, które zamierzasz przeczytać, wyjdź gdzieś z najlepszym przyjacielem, ugotuj sobie coś pysznego. Zrób coś na co na co dzień nie masz czasu.

Czytaj więcej o sposobach na samotne Walentynki

VN:F [1.9.21_1169]
Oceń artykuł:
"Pomysły na Walentynki dla samotnych i singli" - Ocena: 4.7/5 (na podstawie 3 ocen)
Inne artykuły, które powinny Cię również zainteresować:
Ciekawe pomysły na Dzień Zakochanych
Co robić w walentynki samemu? Porady dla samotnych

1 komentarz

  1. gizma pisze:

    Mam wrażenie, że sporo osób przesadza z tymi walentynkami. Chodzi mi o to, że już od kilku dni słyszę, że zbliżają się walentynki, w mediach o tym głośno, znajomi też już rozmyślają co będą w ten dzień robić, gdzie pójdą, z kim się spotkają albo użalają się, że będą mieli kolejne samotne walentynki. Tylko czemu robić z tego dnia takie wielkie halo? Dlaczego mam się martwić, że akurat 14. lutego nie mam z kim spędzić wieczoru. A co, 11. lutego czy 20. maja to już zupełnie inne dni i wtedy nie muszę się martwić, że jestem sama?

    Ja zupełnie nie przejmuję się, że w te walentynki jestem sama, pewnie faktycznie spotkam się z jakimiś koleżankami, które też nie mają faceta, wypijemy sobie winko, poplotkujemy i nie będziemy rozpaczać, że nikt nam nie przesłał walentynki. Do tego stopnia nie podoba mi się taki nacisk na zakochanych w tym dniu, że celowo w tym dniu nie chcę się spotykać z facetem, którego poznałam na mydwoje. Ale dopiero kilka dni minęło od rozpoczęcia znajomości, wprawdzie zaproponował, że na walentynki możemy się spotkać, ale żeby nie było zbyt zobowiązująco czy jakoś drętwo, wolałam umówić się na 15.lutego, przynajmniej nie będzie takiej sztucznej presji… Ale jeśli ktoś lubi świętować takie dni, to też nie mam nic przeciwko, z pewnością knajpy, kina czy inne usługi zapewnią moc atrakcji dla takich osób.

    VA:F [1.9.21_1169]
    0

Skomentuj