Jakie kwiaty kupić na Walentynki? – 5 bukietów na tę okazję

Walentynkowe bukiety

Kwiaty to chyba najlepszy sposób na wyrażenie swoich uczuć. To idealny prezent, który nigdy nie może być nietrafiony. Świetnie się prezentuje i w dodatku wyraża więcej niż tysiąc słów.

Róże, róże i jeszcze raz róże. Czy istnieje bardziej romantyczny kwiat niż róża? Sprawdza się w każdej sytuacji i jest symbolem nieskończonej namiętności. Każda kobieta marzy by pochwalić się swoim koleżankom, że dostała kosz róż od swojego faceta. Nic prostszego – obdaruj ją tuzinem krwistych kwiatów. Możesz skorzystać z pozostałych propozycji i wybrać z poniższej listy coś bardziej niecodziennego.

Tulipan

Jako że cały kraj zaskoczyły wysokie temperatury, tulipany będą na pewno mile widziane w Dzień Zakochanych. Będą nie tylko symbolem miłości, ale również nadchodzącej wiosny. Tylko pamiętaj: tylko duże bukiety robią wrażenie.

Orchidea

To kwiat pełen klasy, wyrafinowany, stylowy i na pewno na czasie. Ten kwiat warto podarować kobiecie, która ma świetny gust i klasę.

Goździk

Choć to kwiat, który jest kojarzony przede wszystkim z zamierzchłymi czasami PRL-u, dziś jest jednym z najbardziej popularnych kwiatów sprzedawanych w kwiaciarniach. Moda na Polskę Ludową wraca. Tylko uwaga! Zamiast rajstop,  kup swojej dziewczynie piękne, stylowe pończochy.

Gerbera

Pamiętaj: koniecznie czerwona! Jest symbolem głębi uczuć. Ado tego jest to bardzo optymistyczny, wiosenny kwiat. Po prostu idealny wybór na ponurą i szarą polską zimę. Bukiet nada 14. lutego feerię barw.

Jemioła

Choć kojarzy się ze świętami, to jemioła to idealny prezent:  zawieszona gdzieś w domu daje pretekst do niekończących się pocałunków.

Kwiaty na zamówienie

Bądź jeszcze bardziej oryginalny: zamów bukiet z dostawą do domu. Włóż bilecik i nie podpisuj się, stwórz aurę tajemnicy.

VN:F [1.9.21_1169]
Oceń artykuł:
"Jakie kwiaty kupić na Walentynki? - 5 bukietów na tę okazję" - Ocena: 3.0/5 (na podstawie 3 ocen)
Inne artykuły, które powinny Cię również zainteresować:
Jak spędzić Walentynki nie wydając dużo pieniędzy?
Walentynkowa kolacja – o czym warto pamiętać

Skomentuj