Walentynkowe dekoracje stołu – tanie ozdabianie

Walentynkowa róża

Walentynkowe udekorowanie stołu nie musi być drogie. Najlepszym sposobem na spędzenie Dnia Zakochanych jest niewątpliwie kolacja we dwoje ewentualnie małe przyjęcie dla kilku najbliższych przyjaciół. Dekorowanie stołu nie musi cię dużo kosztować. Można przecież wykorzystać przedmioty znajdujące się wokół ciebie lub kupić je dosłownie za grosze w tanich sklepach z dekoracjami i innymi gadżetami. Postaw na prostotę, użyj kolorów miłości – czerwonego oraz różowego i uzupełnij bielą. Przede wszystkim baw się podczas dekoracji stołu. Absolutnie nie rób tego z przymusu!

Walentynki tylko z kwiatami

Kwiaty są doskonałą i uniwersalną walentynkową dekoracją i mogą zostać użyte również do przystrojenia stołu na kameralną kolację. Wybierz przede wszystkim róże, ale również tulipany, goździki, stokrotki w kolorystyce czerwieni, różu i bieli. Kwiaty mogą być wykorzystane na wiele różnych sposobów. Możesz ustawić kilka wazonów o różnej wysokości i wstawić do nich pojedyncze kwiaty, spiąć kwiaty w bukiety lub garść płatków wsypać do kielichów wypełnionych wodą.

Udekoruj stół obrusami i serwetkami

Dekorowanie stołu nie będzie kompletne bez użycia obrusów, serwetek i ozdobnych talerzyków. Wykorzystaj biały obrus i czerwone serwetki lub maty, aby twoje najlepsze potrawy nabrały romantycznego nastroju. Użyj serwetek z materiału i udekoruj je pierścieniami do serwetek, aby nadać im elegancji.

Czekolada osłodzi Walentynki

Nic tak nie sprawdzi się w Walentynki jak słodkości, zwłaszcza czekoladki i cukierki. Wykorzystanie ich do udekorowania stołu jest świetnym i tanim pomysłem. Umieść czekoladowe róże w wazonie lub wypełnij fikuśne kieliszki czerwonymi cukierkami. Dodaj do posiłku cukierki w kształcie serca lub wypełnij małe pudełko miętowymi pralinkami w czekoladzie i umieść na każdym talerzu.

VN:F [1.9.21_1169]
Oceń artykuł:
"Walentynkowe dekoracje stołu - tanie ozdabianie" - Ocena: 5.0/5 (na podstawie 1 oceny)
Inne artykuły, które powinny Cię również zainteresować:
Walentynkowa kolacja – o czym warto pamiętać
Jak zorganizować walentynkową imprezę?

Skomentuj