Walentynkowe drinki – 4 drinki na walentynkowy wieczór

Drink walentynkowy

Masz już kupiony prezent, przyrządzoną kolację, ale nie wiesz jakie trunki najlepiej nadają się na ten wyjątkowy dzień.  Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka propozycji. Zaskocz ukochaną/ukochanego czymś wyjątkowym.

Czerwone wino

Wino jest uznawane za najbardziej romantyczny napój świata: podnosi ciśnienie, poprawia humor, pobudza wyobraźnię. Butelka dobrego czerwonego wina to chyba najlepszy wybór na Walentynkowy Wieczór. Jeśli 14. lutego termometry wskażą temperaturę poniżej zera, można wybrać grzane wino z dodatkami: migdałami, pomarańczą czy cynamonem.

Lampka szampana

Bąbelki to również świetna propozycja na Walentynki. Ważne okazje świętuje się najlepszym alkoholem. A dobry i oryginalny szampan będzie się idealnie nadawał na Walentynki, najważniejszy dzień roku dla zakochanych.

Drink Sex on the beach

Brzmi dwuznacznie i w dodatku świetnie smakuje. Do jego przygotowania potrzebujemy:  wódki, brzoskwiniowego sznapsa,soku pomarańczowego oraz żurawinowego. Wszystko robimy na kruszonym lodzie i dekorujemy lionką bądź cytryną. Istnieją różne warianty tego drinka, na przykład Modern Sex on the Beach, w którym sok ananasowy zastępuje pomarańczowy.

Drink Love Passion

Ten drink smakuje tak samo dobrze jak się nazywa. Do przyrządzenia tego alkoholowego napoju będziemy potrzebować: gin, sok z marakui, sok żurawinowy i wodę gazowaną.

VN:F [1.9.21_1169]
Oceń artykuł:
"Walentynkowe drinki - 4 drinki na walentynkowy wieczór" - Ocena: 2.7/5 (na podstawie 6 ocen)
Inne artykuły, które powinny Cię również zainteresować:
Desery walentynkowe – pyszne słodkości na Dzień Zakochanych
5 pomysłów na walentynkowe drinki pełne miłości

Skomentuj